MODANIN KALBİ BİR KEZ DAHA İSTANBUL' DA ATTI...Türk moda endüstrisinin dünyaya açılan penceresi İstanbul Fashion Week' de (IFW) 8-11 Şubat tarhileri arasında gerçekleşti.

Türk Hazır Giyim ve Modasını dünyaya tanıtmak üzere, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından; Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğince, İstanbul Fashion Week, 8-11 Şubat tarihleri arasında Tepebaşı Odakule' de yapıldı. 

IFW' de seçkin Türk markaları ve tasarımcıları Sonbahar / Kış koleksiyonlarını sergileyerek, bir hafta boyunca İstanbul' da moda rüzgarları estirdi.

İstanbul Fashion Week Atıl Kutoğlu, Arzu Kaprol gibi bir çok tasarımcının yanı sıra Sonabahar / Kış koleksiyonlarını podyuma taşıyan Adl & Cengiz Abazoğlu, Avva ve Giovane Gentile' ye ev sahipliği yaptı.

Exist, İstanbul Fashion Week içecek sponsorları olan San Pellegrino, Illy, Perrier ve Illy İssimo markalarının hizmet ajansı olarak organizasyonu başarıyla tamamladı.